Save the date Eiwit in balans Gezonde voedselomgeving Politiek

15 september 2026

Save the date: 1 oktober Rondetafelgesprek Advies Nationaal Burgerberaad Klimaat

Een rondetafelgesprek over het Advies Nationaal Burgerberaad Klimaat

De vaste Kamercommissie voor Klimaat en Groene Groei organiseert een rondetafelgesprek over het Advies Nationaal Burgerberaad Klimaat, waarbij voedsel één van de onderwerpen van gesprek zal zijn.

Rosanne Mulder

Belangenbehartiger Transitiecoalitie Voedsel

De Transitiecoalitie Voedsel doet meer dan uitdagingen signaleren en voorlopers verbinden: we komen in actie. Want de voedseltransitie verdient een stevige plek op de politieke agenda.

Daarom zet onze lobbyist Rosanne Mulder zich in Den Haag met veel energie in voor de duurzame & gezonde voedseltransitie. Ze onderhoudt contact met politici, ambtenaren en andere beslissers, vertaalt de praktijk naar beleid en brengt de urgentie én kansen van een toekomstbestendig voedsel- en landbouwsysteem onder de aandacht. Zo zorgen we ervoor dat de beweging van ondernemers, boeren, onderzoekers en maatschappelijke organisaties ook aan de beleidstafels goed gehoord wordt.