Skip to main content

Contact

NIEUWSGIERIG NAAR WAT DE TRANSITIECOALITIE VOEDSEL VOOR JOU KAN BETEKENEN? NEEM CONTACT OP.

Postadres
Stichting Transitiecoalitie Voedsel
Waterweg 64
3731 HM DE BILT

KvK: 64566269
BTW nr: 8557 22 253B01
IBAN: NL07 TRIO 0391 1190 44

Email: info@transitiecoalitievoedsel.nl

Willem Lageweg – Duurzame Landbouw
Email: willem@transitiecoalitievoedsel.nl
Tel: 06- 51294777

Jan Paul van Soest – True Cost / True Price
Email: janpaul@transitiecoalitievoedsel.nl

Natascha Kooiman – Eiwittransitie & Voedselomgeving
Email: natascha@transitiecoalitievoedsel.nl
Tel: 06-54366200

Miriam Offermans – Public Affairs
Email: miriam@transitiecoalitievoedsel.nl

Saskia Michels – Financiën & Organisatie
Email: saskia@transitiecoalitievoedsel.nl

Elfri Verstegen – Backoffice
Email: info@transitiecoalitievoedsel.nl

Sigrid Hettinga – Fondsenwerving
Email: sigrid@transitiecoalitievoedsel.nl

Zsuzsan Proos – Relatie- en Ledenbeheer
Email: zsuzsan@transitiecoalitievoedsel.nl

Jill Overmaat – Communicatie
Email: communicatie@transitiecoalitievoedsel.nl

WAT VOOR DE RUPS HET EINDE IS, IS VOOR DE REST VAN DE WERELD EEN VLINDER.

Transitiecoalitie Voedsel

Postadres
Stichting Transitiecoalitie Voedsel
Waterweg 64
3731 HM De Bilt

Transitiecoalitie voedsel

© 2019 Transitiecoalitie Voedsel