Skip to main content

Contact

WAT VOOR DE RUPS HET EINDE IS, IS VOOR DE REST VAN DE WERELD EEN VLINDER.

NIEUWSGIERIG NAAR WAT DE TRANSITIECOALITIE VOEDSEL VOOR JOU KAN BETEKENEN? NEEM CONTACT OP.

Postadres
Stichting Transitiecoalitie Voedsel
Waterweg 64
3731 HM DE BILT

KvK: 64566269
BTW nr: 8557 22 253B01
IBAN: NL07 TRIO 0391 1190 44

Email: info@transitiecoalitievoedsel.nl

Willem Lageweg – Duurzame Landbouw
Email: willem@transitiecoalitievoedsel.nl
Tel: 06- 51294777

Arja Kapitein – Programmamanager Landbouw
Email: arja@transitiecoalitievoedsel.nl

Hannah Hendrikx – Programmamanager Landbouw
Email: hannah@transitiecoalitievoedsel.nl

Lara Sibbing – Programmamanager EU
Email: lara@transitiecoalitievoedsel.nl

Jan Paul van Soest – Belonen en Beprijzen
Email: janpaul@transitiecoalitievoedsel.nl

Maritha Werther – Programmamanager Belonen en Beprijzen
Email: maritha@transitiecoalitievoedsel.nl

Tom Kools – Public affairs manager Belonen en Beprijzen
Email: tom@transitiecoalitievoedsel.nl

Natascha Kooiman – Eiwittransitie & Voedselomgeving
Email: natascha@transitiecoalitievoedsel.nl
Tel: 06-54366200

Rianne van Zandbrink – Projectteam Eiwittransitie
Email: rianne@transitiecoalitievoedsel.nl

Marjolijn Heslinga – Projectmanager Eiwittransitie & voedselomgeving
Email: marjolijn@transitiecoalitievoedsel.nl

Corinne Hinlopen – Programmamanager Eiwittransitie & Voedselomgeving
Email: corinne@transitiecoalitievoedsel.nl

Johan Vermij – Business Controller
Email: johan@transitiecoalitievoedsel.nl

Sandra Wilson – Backoffice
Email: info@transitiecoalitievoedsel.nl

Sigrid Hettinga – Fondsenwerving
Email: sigrid@transitiecoalitievoedsel.nl

Zsuzsan Proos – Relatie- en Ledenbeheer
Email: zsuzsan@transitiecoalitievoedsel.nl

Jill Overmaat – Communicatie
Email: communicatie@transitiecoalitievoedsel.nl

Transitiecoalitie Voedsel

Postadres
Stichting Transitiecoalitie Voedsel
Waterweg 64
3731 HM De Bilt

Transitiecoalitie voedsel

© 2022 Transitiecoalitie Voedsel