Skip to main content

Contact

WAT VOOR DE RUPS HET EINDE IS, IS VOOR DE REST VAN DE WERELD EEN VLINDER.

NIEUWSGIERIG NAAR WAT DE TRANSITIECOALITIE VOEDSEL VOOR JOU KAN BETEKENEN? NEEM CONTACT OP.

Postadres
Stichting Transitiecoalitie Voedsel
Waterweg 64
3731 HM DE BILT

KvK: 64566269
BTW nr: 8557 22 253B01
IBAN: NL07 TRIO 0391 1190 44

Email: info@transitiecoalitievoedsel.nl

Willem Lageweg – Duurzame Landbouw
Email: willem@transitiecoalitievoedsel.nl
Tel: 06- 51294777

Jan Paul van Soest – True Cost / True Price
Email: janpaul@transitiecoalitievoedsel.nl

Tom Kools – Programmamanager True Cost / True Price
Email: tom@transitiecoalitievoedsel.nl

Natascha Kooiman – Eiwittransitie & Voedselomgeving
Email: natascha@transitiecoalitievoedsel.nl
Tel: 06-54366200

Rianne van Zandbrink – Projectteam Eiwittransitie
Email: rianne@transitiecoalitievoedsel.nl

Marco Swart – Programmamanager Eiwittransitie
Email: marco@transitiecoalitievoedsel.nl

Johan Vermij – Business Controller
Email: johan@transitiecoalitievoedsel.nl

Sandra Wilson – Backoffice
Email: info@transitiecoalitievoedsel.nl

Sigrid Hettinga – Fondsenwerving
Email: sigrid@transitiecoalitievoedsel.nl

Zsuzsan Proos – Relatie- en Ledenbeheer
Email: zsuzsan@transitiecoalitievoedsel.nl

Jill Overmaat – Communicatie
Email: communicatie@transitiecoalitievoedsel.nl

René Rouwette – Public Affair Manager
Email: rene@transitiecoalitievoedsel.nl