10 februari 2026 · 1 min leestijd
Protein Action Consortium kijkt terug op geslaagde kwartaalbijeenkomst
Vorige week kwamen de leden van het Protein Action Consortium (PACT) bij elkaar op het kantoor van Jumbo. PACT is het platform voor multi-stakeholdersamenwerking van het bedrijfsleven ten behoeve van de eiwittransitie. Het bestaat uit bedrijven, retail- en brancheorganisaties. Tijdens constructieve discussies kwamen de laatste ontwikkelingen, uitdagingen en kansen rond de eiwittransitie aan bod, met focus op standpunten rond voedseleducatie en plantaardig verrijkte producten.
De afsluitende rondleiding bij de Jumbo Foodhall leverde bij menig lid onverwachte inzichten op rond eiwittransitie in de supermarkt. Goed om te zien dat deze ketenbrede samenwerking daadwerkelijk tot ketenversterking leidt!
Bezoek nu de nieuwe website van PACT: www.proteinactionconsortium.nl. Wil jij ook bijdragen aan de eiwittransitie en zie je jouw bedrijf of organisatie in het rijtje passen? Neem dan contact met ons op voor vrijblijvende verkenning van de mogelijkheden.
Bekijk ook deze relevante artikelen
13 juli 2026
Transitieworkshop: Hoe komen we tot een gezonde én rendabele supermarkt?
8 juli 2026
Transitiecoalitie Voedsel in gesprek met haar vrienden: Udea
6 juli 2026